Zauważeni i nagrodzeni.

Jest nas coraz mniej, więc i mała grupka nagrodzonych za wyniki dydaktyczno – wychowawcze i udział w różnorodnych konkursach.

2 lutego br. odbył się apel podczas którego podsumowaliśmy wyniki pracy w I semestrze. Uczniów z największą średnią z zajęć edukacyjnych nagrodziliśmy nagrodami z dziedziny telefonii i informatyki. Gratulujemy i liczymy na większą grupę z osiągnięciami na koniec roku szkolnego!

Nasza hala sportowa po remoncie.

Od czerwca  do listopada 2017 r. nasza hala sportowa wraz z zapleczem sanitarnym przeszła gruntowną modernizację. Ocieplono i obniżono sufit, a także zamontowano nowoczesny system ogrzewania i

wentylacji. Cieszą lepsze warunki prowadzenia zajęć wychowania – fizycznego.

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dostojne Babcie i Szanowni Dziadkowie naszych gimnazjalistów,

proszę  przyjąć moc serdecznych życzeń wszelkiej pomyślności i zdrowia w Waszym życiu. Oby uśmiech i radości z dzieci i wnucząt gościły na waszych twarzach, byście znajdowali w nich pomoc i wsparcie. Życzy Dyrektor

Ferie zimowe rozpoczęte!

Ferie zimowe przed nami. Życzę  Wam, drodzy Uczniowie i Nauczyciele  radosnego i bezpiecznego  wypoczynku. Oby ten  czas oddechu od szkolnych obowiązków dał Wam możliwości  korzystania z zimy, a ciekawe wrażenia i  przeżycia dopełniły ten feryjny czas. Odpoczywajcie zdrowo i z rozsądkiem,  nabierzcie dużo sił i motywacji do nauki. Do miłego zobaczenia w ostatni poniedziałek stycznia!

Dyrektor

 

Życzenia świąteczne.

Świąt Błogosławionych w rodzinnej atmosferze, pomyślnego Nowego Roku w zdrowiu i spokoju

Uczniom wraz z Rodzicami, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom administracji i obsługi, a także Przyjaciołom szkoły życzy dyrektor.