Osiągnięcia uczniów 2013/2014

Naukowe:

Kwalifikacja do Finału Dolnośląskiego w Konkursie Recytatorskim „Pegazik” –                  Joanna Dusza

Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim „Pegazik” (Finał Dolnośląski) –                     Krystian Rachwalski

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego ” Z angielskim przez życie” :                                        I miejsce –  Szymon Sułek                                                                                                      II miejsce – Karolina Kotłowska i Paulina Kowalczyk                                                                III miejsce – Konrad Pasternak

VIII Szkolny Konkurs Chemiczny „Pierwiastek”                                                                         I miejsce – Monika Dyc                                                                                                             II miejsce – Paulina Kowalczyk                                                                                                 III miejsce – Aleksandra Pawlos

Szkolny Konkurs Historyczny „Witaj Trzeci Maju”                                                                    I miejsce – 3a – Paulina Kowalczyk                                                                                                                   Aleksandra Pawlos                                                                                          II miejsce – 3d – Paulina Zilberkasten                                                                                                                  Natalia Szatkowska                                                                                        III miejsce – 3c – Marika Kowalczyk                                                                                                                    Patrycja Obreda

Szkolny Konkurs Ekologiczny „Śmieci mniej Ziemi lżej”                                                          I miejsce – Natalia Szatkowska                                                                                                II miejsce – Patrycja Kłaczyńska                                                                                              III miejsce – Paulina Kowalczyk

 

Sportowe: 

IV miejsce w Finale Dolnośląskim w Polkowicach –  koszykówka dziewcząt               (Monika Dyc, Katarzyna Lichwa, Natalia Staranowicz, Aleksandra Mazurek, Ewelina Pietrzak, Klaudia Rogowska, Aleksandra Dominiak, Marika Kowalczyk, Patrycja Biała, Paulina Kowalczyk)

I miejsce na Turnieju Streetball’a w Czechach –  koszykówka dziewcząt              (Aleksandra Lorenz, Aleksandra Mazurek, Natalia Staranowicz, Marika Kowalczyk)

III miejsce w Finale Dolnośląskim –  koszykówka chłopców

III miejsce w Półfinale Strefy Wałbrzyskiej –  piłka ręczna dziewcząt

III miejsce w Półfinale Strefy Wałbrzyskiej –  piłka ręczna chłopców

I miejsce w Półfinale Strefy Wałbrzyskiej  –  koszykówka dziewcząt

III miejsce w Finale Gimnazjady Strefy Wałbrzyskiej w tenisie stołowym  –                  Ernest Rosiak, Norbert Rosiak,   Oliwer Kaczmarek

II miejsce w Powiatowych Zawodach – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

II miejsce w Powiatowych Zawodach – sztafetowe biegi przełajowe chłopców

II miejsce w Powiatowych Rozgrywkach Piłki Nożnej – chłopcy

II miejsce w Powiatowych Rozgrywkach Piłki Siatkowej – dziewczęta

IV miejsce w Powiatowych Rozgrywkach Piłki Siatkowej – chłopcy

I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej „Coca-Cola Cup” – dziewczęta

Mistrzostwa Szkoły  w Tenisie Stołowym –                                                                                kategoria chłopcy:         I miejsce –   Ernest Rosiak                                                                                                      II miejsce –   Wojciech Mamoń                                                                                                 III miejsce –    Norbert Rosiak                                                             kategoria dziewczęta:    I miejsce –    Izabela Dusza

Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego                                                                              I miejsce – Ernest Rosiak                                                                                                          III miejsce – Norbert Rosiak

 

Artystyczne:

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Krokus” – profilaktyka uzależnień „Jestem wolny od nałogów – sam dokonuję wyborów” –                                                                  Aleksandra Pawlos,     Paulina Zilberkasten,        Anna Szkudlarek

III miejsce w Gminnym Konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową –                      Aleksandra Koncewicz

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Pożyteczne rzeczy z domowych śmieci” –                                                                                                                     Wojciech Mamoń,     Irena Stanejko

III miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki Turystycznej –           Patrycja Kłaczyńska

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Piosenki Turystycznej –                                       Paulina Rotman, Kinga Rynia, Patrycja Piekarczyk, Angelika Świstuń, Martyna Szymańska

Szkolne Plastyczne Inspiracje  „Wszystkich Świętych”                                                            I miejsce – Oliwia Polesiak                                                                                                        II miejsce – Oliwia Pawlus                                                                                                        III miejsce – Magdalena Budzianowska

Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej                                                                                I miejsce – 2a                                                                                                                            II miejsce – 1b i 3d (Paula Rotman, Patrycja Tylenda, Patrycja Piekarczyk)                            III miejsce – 3a (Aneta Beślerzewska, Paulina Kowalczyk)