Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

Panele podłogowe Łobżenica

Prasóweczki

Standardowe wymiary paneli podłogowych w magazynie budowlanym – Panele podłogowe są drinku z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych do podłóg. Traktują one nieskończenie wiele zalet, dzięki temuż są tak często wybierane. Są lekkie, popularne w utrzymaniu czystości, pasują do każdego stylu wnętrza, tak i stosunkowo łatwo się je realizuje. Nie powinien do ostatniego wynajmować żadnej firmy, samemu bez problemu można sobie poradzić z wykończeniem podłogi panelami.

Panele podłogowe Opalenica

Cechy charakterystyczne paneli podłogowych

Panele podłogowe można ustawić w dowolnym pomieszczeniu. Ich możny wybór kolorystyczny a ponadto imitacyjny sprawia, że ważna je bez problemu przystosować do innych stylów w jakich zostały urządzone pomieszczenia. Panele podłogowe będą to pasować do miejsc urządzonych w sposobu klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy glamour. Ich charaktery są bardzo ciekawe, można bez problemu kupić panele białe, w stylach szarości, brązu i nawet panele czarne. Ale najistotniejszą kwestią na jaką warto zwrócić uwagę przy zakupie paneli, są ich wymiary.

Zobacz również Wypalarnia kawy opinie

Od tego która istnieje długość paneli podłogowych, zależy ilość paczek potrzebnych do osiągnięcia. Przed zakupami należy więc dokładnie zmierzyć powierzchnię użytkową pomieszczenia, w jakim planuje się postawić na ziemi panele i zsumować ile metrów kwadratowych paneli będzie koniecznych.

Panele podłogowe Opalenica

Panele podłogowe Opalenica

Panel podłogowy wymiary

Standardowy panel podłogowy ma kształty od 80cm do 220 cm, szerokość od 13 do 21 centymetrów i grubość paneli od 8 do 22 milimetrów. Wymiary panela podłogowego klasycznego to 1.30m długości na 0.20m wielkości i 8mm grubości. Takie panele można wykryć w jakimkolwiek sklepie budowlanym. Kupując panele o takich wymiarach, zawsze potrafimy się spotkać z ostatnim, że w paczce będzie 2, 47 m2. Jeśli to na przykład salon, jaki wymagamy wyremontować ma podłogę o powierzchni 10m2, kiedyś będziemy potrzebowaliby zakupić cztery paczki danych paneli podłogowych.

Wymiary paneli niestandardowych

Poza panelami o klasycznych wymiarach, można się także w magazynach natknąć na panele o trochę innych wymiarach, bardziej niestandardowych. Do nich ważna na pewno zaliczyć panele, jakie są bardzo wąskie. Ich wielkość nie przekracza 13cm, są a one o nic węższe niż tradycyjne panele podłogowe. Tak toż istnieje ponadto z panelami bardzo małymi, jakie są nie daleko niż 80cm długości. Takie niskie i wąskie panele podłogowe sprawdzą się w średnich mieszkaniach, w przypadku znacznie długich pomieszczeń montowanie takich wąskich i szybkich paneli będzie niezwykle uciążliwe i wymagające.

Panele podłogowe Opalenica

Ile jest paneli w paczce?

Wszystkie panele podłogowe są sprzedawane w paczkach. Nie dysponuje okazji zakupu paneli na wartość, jednak można odnieść do biznesu nie otwartą paczkę paneli, jeśli dostało się ich zbyt dużo. To ile w danej paczce dostaje się metrów kwadratowych paneli, chce od wymiarów poszczególnych paneli. W klubu z tym przeważnie w paczce dostaje się od 8 do 10 paneli podłogowych. Warto toż zobaczyć przy zakupie, bo dzięki temu zdecydowanie można wyliczyć ilość potrzebnych paczek z panelami podłogowymi.

Panele podłogowe Opalenica

Po wymiarach paneli podłogowych dowiesz się więcej tutaj: Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o