Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda szanuje się powtarzać – można toż stwierdzić po powracających trendach. Desenie, kolory, wzory i style. Co pewien czas możemy zobaczyć to zarówno na sposobach, jak także na trasach. Jasne i zapomniane rozwiązania modowe zatrzymują się znów społeczne i chętnie wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które obecnie powracają, oraz istniały na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo tanie było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym połączeniem była dzisiaj czerń w parze ze jasnymi lub czystymi cekinami. Ta moda powraca – nie jedynie na ubraniach. Coraz częściej pobiera się cekiny, złote oraz srebrne zdobienia przy byciu wygodnych, codziennych butów. Najczęściej są one wiązane z czernią, szarościami oraz czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe używają ten przedmiot oraz wytwarzają spośród jego użyciem baleriny, mokasyny, ale także szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To pantofle z paskiem przy kostce, który intensywnie się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten poziom pojawia się coraz głównie na autostradach także w garderobach gwiazd. Są różne współczesne odmiany tych pantofelków. Są tanie, ale też na szerokim obcasie. Współcześni projektanci obuwia przypominają ten projekt, łącząc klasykę i technologia tworzą wspaniałe książki i style. W właściwy sposób nawiązują do starych czasów, a jednocześnie uaktualniają dawne trendy dodając im współczesnych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, warto nie tylko wracać do starych motywów dokładne je odwzorowując. Można doskonale podejmować się łącząc różne wyglądy oraz otwierając własny, swój sposób ubierania. Krótka fryzura, bogata plus widoczna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te każde składniki wyróżniały lata 20. To kopalnia projektów oraz rodzajów na odświeżenie swojej szafy. Buty nawiązujące do drugiej stylistyki nadadzą Twojej pracy wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o